Responsive Real Estate Template

Podrobné vyhľadávanie

Predaj

Prenájom

Novostavba

Poslať ponuku na email

Dohodnúť si schôdzku

1. Termín 2. Termín

1811 - nádherné - posledné dva pozemky v Čilistove

Čilistov, Šamorín

Ponúkame na predaj posledné dva voľné pozemky v nádhernej lokalite - Čilistov.
Pozemky sú o rozlohe:
Pozemok č. 1 o rozlohe 1431 m2
pozemok č. 2 o rozlohe 1656 m2
Šírka pozemkov je cca 15m
Inžinierske siete sú priamo pred pozemkom
Pozemky nachádzajú v mestskej časti Čilistov, ktorá je súčasťou mesta Šamorín. Šamorín je vzdialený cca 25 km od centra Bratislavy. V mestečku a jeho okolí nájdete bohaté gastronomické zážitky, minizoo, park, lagúnu, pláž, pestré športové a relaxačné vyžitie v novopostavenom mega centre X-bionicSphere. Popri Dunaji vedie medzinárodná cyklistická trasa Bratislava – Gabčíkovo. Podmanivé Lužanské lesy poskytujú priestor na rodinné vychádzky a potulky prírodou. Golfové ihrisko Báč vytvára dokonalé exkluzívne prostredie pre vášnivých hráčov golfu.
Ak túžite po špičkových wellness a športových službách, Šamorín – Čilistov a jeho multifunkčný komplex X-bionicSphere ponúka ideálne miesto pre všetkých, ktorí milujú zdravý životný štýl. Na celkovej rozlohe viac ako 1 000 000 m² je možné vykonávať až 27 olympijských športov (beh, atletika, gymnastika, korčuľovanie, plávanie, tenis, cyklistika). Nájdete tu celý vodný svet: bazény a tobogany všetkých možných veľkostí. Súčasťou areálu je aj obrovské jazdecké centrum, hotel i moderné kongresové centrum.
V Čilistove tiež vyrástla Hipo Aréna s dostihovými dráhami, parkúrom a jazdeckými halami. V meste fungujú aktívne futbalové kluby, Klub šermu s dlhodobou tradíciou, úspešný Kajak Canoe Klub, ktorý vychováva mladých úspešných kajakárov, zápasnícky klub, basketbalové, tenisové, jazdecké a karate kluby. Dámy si môžu zacvičiť pilates alebo rôzne formy aeróbnych aktivít. Ak obľubujete cyklistiku, po hrádzi Hrušovskej zdrže vedie medzinárodná Dunajská cyklotrasa, ktorá vás dovedie k úchvatnému mestskému lesoparku Pomlé, ktorý sa rozprestiera na úctyhodných 10 hektároch.
Rodinné nákupy vybavíte v malých súkromných potravinách, supermarketoch (Billa, Jednota Coop, Lidl) alebo hypermarketoch (Tesco, Kaufland). Kadernícke, kozmetické, masážne služby pre dámy sú na každom kroku. Po nákupoch sa môžete osviežiť v jednej z mnohých príjemných, komorných kaviarničiek, cukrární, reštaurácií s miestnymi špecialitami, pizzeriách alebo si vychutnať výborné lokálne vína v malých vinárňach.
V Šamoríne nájdete všetko k vášmu pohodlnému životu:
Drogérie (DM, 101)
Módne butiky a obchody s obuvou
Papiernictvá, kníhkupectvo, obchody s hračkami a darčekovými predmetmi
Zlatníctva a predaj starožitností
Stavebné a nábytkárske spoločnosti
Hotely, motely a botely, penzióny
Predajne pohonných látok a čerpacie stanice
Pobočky bánk, poisťovní s príslušnými bankomatmi
Lekárne
Šamorín má svoju vlastné kultúrne stredisko, historickú mestskú knižnicu a kino. Priamo v Čilistove v areáli x-bionic sphere je úplne nové kino s pohodlným sedením na Tuli vakoch.
V meste sa o bezpečnosť stará polícia a dobrovoľný hasičský zbor.
V Šamoríne nájdete až deväť materských škôlok jedna z nich je bilingválna s výučbou anglického jazyka , štyri základné školy (z toho jedna s umeleckým zameraním), dve gymnáziá a jednu hotelovú akadémiu. Vo všetkých zariadeniach prebieha výučba v slovenskom i v maďarskom jazyku.

Kontakt v prípade záujmu Anna Huber 0904 900 757

190,- €/m2

Slovensko

Dunajská Streda

Šamorín

Čilistov

osobné

Pozemky - bývanie

predaj

Dohodnúť si schôdzku Poslať ponuku na email

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

vrátane provízie

1431 m²

osobné

aktívne

áno

juhozápadná

rovina

asfaltová cesta

makler-avatar

Anna Huber

riaditeľ - realitný konzultant

0904900757

huber@dominantreal.sk

Kontaktujte makléra