Responsive Real Estate Template

Podrobné vyhľadávanie

Predaj

Prenájom

Novostavba

Poslať ponuku na email

Dohodnúť si schôdzku

1. Termín 2. Termín

1820-Nádherný 2 izb.byt 74,73 m2 novostavba SOFORA + možnosť kúpy PM

Kvačalova, Bratislava - Nivy

Ponúkame na predaj NOVÝ – 2 izbový byt s lodžiou o celkovej rozlohe 74,73 m2 v novostavbe SOFORA. Byt je v štandardnom prevedení má veľmi príjemné dispozičné riešenie, nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite v širšom centre Bratislavy na Kvačalovej ulici v bezprostrednej blízkosti Kukorelliho parku – pár krokov od Karadžičovej ulice, ktorá je hranicou Starého mesta a Ružinova.
Byt je vybavený vyšším štandardom. Jeho moderne riešená dispozícia spočíva zo vstupu + chodba ,otvoreného priestoru - obytného priestoru prepojeného jedálenskou časťou a kuchynským kútom, z obytného priestoru je vstup na lodžiou, ktorý poskytuje možnosť posedenia, samostatnej priestrannej spálne, samostatného WC, kúpeľne vybavenej vaňou. Nachádza na druhom poschodí sedemposchodového polyfunkčného objektu, čistá podlahová plocha bytu je 66,95 m2 + lodžia 4,12 m2 + príslušenstvom bytu je aj pivnica o výmere 3,66 m2, ktorá sa nachádza na druhom podzemnom podlaží tak ako ja parkovacie státie, ktoré si môžete dokúpiť - kúpa parkovacieho státia nie je však podmienkou. Svetlá orientácia na východ, byt je orientovaný do Kvačalovej ulice a časť Lodžie do Kukorelliho parku. V byte je podlahové kúrenie, klimatizácia, mikrovetranie, vonkajšie žalúzie. Okenné konštrukcie v byte sú z plastových viackomorových profilov s výplňami zasklenými izolačným trojsklom, parametre pre okenné konštrukcie sú v súlade s platnými STN 73 0540 – 2 Tepelná ochrana budov. Zasklenie okien po priečnik a zasklenie loggiových a terasových stien je z bezpečnostného skla.
Vonkajšie parapety sú vo farbe okenného rámu, hliníkové. Interierové parapety okien sú z DTD dosiek v mieste výstupu na loggiu či terasu zvýšené. V mieste výstupu na lodžiu/terasu sú okenné krídla posuvno-sklopné alebo otváravo-sklopné, ostatné okná bytov sú otváravo-sklopné.
Okenné otvory majú v štandarde exteriérové tienenie žalúziami s výnimkou okenných otvorov do lodží.
Vykurovanie a príprava teplej pitnej vody (TPV):
Výroba tepla a TPV je zabezpečená centrálnym zdrojom - tepelným čerpadlom doplneným o záložný plynový kondenzačný kotol. Každý byt má zabezpečené vlastné meranie spotreby tepla a teplej vody.
Vykurovanie v bytoch je zabezpečené teplovodným podlahovým vykurovaním s reguláciou podľa referenčnej miestnosti.
Chladenie:
Chladiaca voda je pripravovaná v centrálnom zdroji chladu. Odovzdávanie chladu v obytných miestnostiach je zabezpečené vzduchovými chladiacimi jednotkami, každá jednotka s možnosťou vlastného nastavenia teploty, ktoré sú súčasťou štandardu. Každý byt má zabezpečené vlastné meranie spotreby chladu.
Vzduchotechnika:
Čerstvý vzduch je nasávaný cez vetracie štrbiny s akustickým a protiprašným filtrom, znehodnotený vzduch je odsávaný v kúpeľniach, WC, kuchyniach a miestnostiach bez prirodzeného vetrania do odťahového potrubia, čím je zabezpečená hygienická výmena vzduchu aj pri uzatvorených oknách.
V kuchyniach je zabezpečená príprava na odvedenie vzduchu z digestora nad strechu objektu cez odťahové potrubie.
Veľkým bonusom tohto bytu je jeho lokalita v širšom centre. Novostavba SOFORA je osadená na uliciach : Kvačalova, Koceľova, Svätoplukova a Záhradnícka z vchodom z Kvačalovej ul. č. 4. Na prízemí polyfunkčného domu sa nachádzajú obchodné prevádzky. Súčasťou komplexu je zelený vnútroblok, tesne cez ulicu sa nachádza Kukurelliho park, ktorý ponúka možnosť oddychu. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť a výborná dopravná dostupnosť.
CENA ZA BYT 280.000,- EUR vrátane DPH + možnosť kúpy parkovacieho státia v podzemnej garáži 30.000,- EUR vrátane DPH - kúpa PM nie je však podmienkou a pre firmu je možnosť odpočtu DPH
Kontakt v prípade záujmu Anna Huber 0904900757

280.000,- €

Slovensko

Bratislava - Ružinov

Bratislava - Nivy

Kvačalova

2-izbový byt

predaj

Dohodnúť si schôdzku Poslať ponuku na email

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

vrátane provízie

2

7

2

74.73 m²

66.95 m²

aktívne

áno

nie

optika

vaňa

spoločné – vlastná kotolňa

nie

4.12 m²

nie

3.66 m²

áno

nezariadený

áno

A

nie

plastové

juhovýchodná

makler-avatar

Anna Huber

riaditeľ - realitný konzultant

0904900757

huber@dominantreal.sk

Kontaktujte makléra