Responsive Real Estate Template

Podrobné vyhľadávanie

Predaj

Prenájom

Novostavba

Poslať ponuku na email

Dohodnúť si schôdzku

1. Termín 2. Termín

1831 - SOFORA, 2izb. zariadený byt + loggia+ terasa+ PM + pivnica 81m2

Kvačalova, Bratislava - Ružinov

Ponúkame na prenájom úplne nový – ešte nikým neobývaný 2 izbový byt s loggiou a terasou a vnútorným garážovým státím v novostavbe SOFORA. Tento veľmi vkusne a kompletne zariadený byt sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite v širšom centre na Kvačalovej ulici v bezprostrednej blízkosti Kukorelliho parku – pár krokov od Karadžičovej ulice, ktorá je hranicou Starého mesta a Ružinova.
Byt je kompletne vybavený a zariadený. Jeho moderne riešená dispozícia spočíva z veľkého otvoreného priestoru, ktorým sa pozvoľne zo vstupu - chodby prechádza do obytného priestoru prepojeného jedálenskou časťou a kuchynským kútom, z obytného priestoru je vstup na lodžiou, ktorá poskytuje možnosť posedenia, samostatnej priestrannej spálne, samostatného WC, Kúpeľne vybavenej vaňou a práčkou. Byt je vhodný maximálne pre dve dospelé osoby ( nefajčiarov, tým je myslené že v byte sa nebude fajčiť, možnosť fajčenia jedine na lodžii) bez domácich zvierat a je voľný ihneď. Nachádza na prvom poschodí sedemposchodového polyfunkčného objektu, Celková výmera je cca 81 m2, z toho byt s pivnicou 66,3m2, logia 3,6m2 a terasa 11,2m2, orientácia na severozápad. V byte je podlahové kúrenie, klimatizácia, mikrovetranie.
Vybavenie bytu: kuchynské horné skrinky budú ešte dorobené cca do jedného mesiaca viď. Vizualizácia: kompletne vybavená kuchynská linka vybavená so všetkými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, digestor, jedálenský stôl so stoličkami, TV nábytok, rohová sedačka, v kúpeľni je novučičká práčka, skriňa pri vstupe, skriňa v spálni, posteľ.

Veľkým bonusom tohto bytu je jeho lokalita v širšom centre. Novostavba SOFORA je osadená na uliciach : Kvačalova, Koceľova, Svätoplukova a Záhradnícka z vchodom z Kvačalovej ul. č. 4. Na prízemí polyfunkčného domu sa nachádzajú obchodné prevádzky. Súčasťou komplexu je zelený vnútroblok, tesne cez ulicu sa nachádza Kukurelliho park, ktorý ponúka možnosť oddychu. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť a výborná dopravná dostupnosť.
Cena nájmu je 700 EURO/mesiac + garážové státie 100 EUR + energie 50 EURO/mesiac/
Pri podpise zmluvy je nutné zaplatiť prvé mesačné nájomné + energie, a vratnú kauciu vo výške jedného mesačného nájomného vrátane energií. Garážové státie nie je podmienkou.
Kontakt v prípade záujmu: Anna Huber 0904 900 757


850,- €/mes.

Slovensko

Bratislava - Ružinov

Bratislava - Ružinov

Kvačalova

osobné

2-izbový byt

prenájom

Dohodnúť si schôdzku Poslať ponuku na email

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

1

6

2

81 m²

66.3 m²

osobné

aktívne

áno - separovaný

optika

vaňa

spoločné – vlastná kotolňa

nie

3.60 m²

11.20 m²

3 m²

áno - 1 auto

áno

vnútorné

zariadený

plastové

severozápadná

makler-avatar

Anna Huber

riaditeľ - realitný konzultant

0904900757

huber@dominantreal.sk

Kontaktujte makléra