Responsive Real Estate Template

Podrobné vyhľadávanie

Predaj

Prenájom

Novostavba

Poslať ponuku na email

Dohodnúť si schôdzku

1. Termín 2. Termín

1832 - SOFORA, zariadená 2.izb. byt+ PM+ lodžia 63m2

Kvačalova, Bratislava - Ružinov

Ponúkame na prenájom úplne nový – ešte nikým neobývaný 2 izbový byt s lodžiou a vnútorným garážovým státím v novostavbe SOFORA. Tento veľmi vkusne a kompletne zariadený byt sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite v širšom centre na Kvačalovej ulici v bezprostrednej blízkosti Kukorelliho parku – pár krokov od Karadžičovej ulice, ktorá je hranicou Starého mesta a Ružinova.
Byt je kompletne vybavený a zariadený. Jeho moderne riešená dispozícia spočíva z veľkého otvoreného priestoru, ktorým sa pozvoľne zo vstupu prechádza do obytného priestoru prepojeného jedálenskou časťou a kuchynským kútom, z obytného priestoru je vstup na lodžiou, ktorá poskytuje možnosť posedenia, samostatnej priestrannej spálne, samostatného WC, Kúpeľne vybavenej vaňou a práčkou. Byt je vhodný maximálne pre dve dospelé osoby ( nefajčiarov, tým je myslené že v byte sa nebude fajčiť, možnosť fajčenia len na lodžii) bez domácich zvierat a je voľný ihneď. Nachádza na treťom poschodí sedemposchodového polyfunkčného objektu, celková podlahová plocha bytu je 63m, z toho byt s pivnicou 60m2 a loggia 3m2. Svetlá orientácia na juh. V byte je podlahové kúrenie, klimatizácia, mikrovetranie.
Vybavenie bytu:
V byte bol všetok vstavaný nábytok vyrobený na mieru:
kompletne vybavená kuchynská linka ( ktorá sa ešte bude prerábať o horné skrinky, viď vizualizácia do jedného mesiaca) vybavená so všetkými spotrebičmi: chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, jedálenský stôl so stoličkami, TV nábytok, TV, rohová sedačka, pracovný kút, komoda, v kúpeľni je novučičká práčka, skriňa pri vstupe, skriňa v spálni, posteľ.

Veľkým bonusom tohto bytu je jeho lokalita v širšom centre. Novostavba SOFORA je osadená na uliciach : Kvačalova, Koceľova, Svätoplukova a Záhradnícka z vchodom z Kvačalovej ul. č. 4. Na prízemí polyfunkčného domu sa nachádzajú obchodné prevádzky. Súčasťou komplexu je zelený vnútroblok, tesne cez ulicu sa nachádza Kukurelliho park, ktorý ponúka možnosť oddychu. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť a výborná dopravná dostupnosť.
Cena nájmu je 650,- EUR/mesiac + parkovacie miesto 100,- Eur + energie 50 EURO/mesiac.
Pri podpise zmluvy je nutné zaplatiť prvé mesačné nájomné + energie (a vratnú kauciu vo výške jedného mesačného nájomného vrátane energií). Garážové parkovacie miesto nie je podmienkou. Kontakt v prípade záujmu: Anna Huber 0904 900 757


800,- €/mes.

Slovensko

Bratislava - Ružinov

Bratislava - Ružinov

Kvačalova

osobné

2-izbový byt

prenájom

Dohodnúť si schôdzku Poslať ponuku na email

Poloha nehnuteľnosti na mape

Podrobné informácie

3

6

2

63 m²

60 m²

osobné

aktívne

optika

vaňa

spoločné – vlastná kotolňa

nie

3 m²

nie

3 m²

áno

vnútorné

zariadený

áno

áno

áno

plastové

juhozápadná

makler-avatar

Anna Huber

riaditeľ - realitný konzultant

0904900757

huber@dominantreal.sk

Kontaktujte makléra